404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found. Nano Anti Grafiti NAG - Bfi Jaha Solar 404 Not Found.

Nano Anti Grafiti NAG

Nano Anti Grafiti NAG

Nano Anti Grafiti nedir?Nano Anti Grafiti , anti grafiti kaplamalarında yeni ve dayanıklı bir nesil olmasının yanında Nano-metrik teknolojide dünya liderlerinden biridir. Tüm mineral yüzeyler için uygundur ve doğal, görünmez ve ”nefes alabilen” maddeden yapılmıştır ve kullanıldığı yüzeyin rengini ya da doğasını değiştirmez. Tamamen çevre dostu olan ürün vandalizm eyilimli bölgelerde en iyi dayanıklılığı vermesi için geliştirilmiştir.
Mevcut standart anti grafiti kimyasal ürünlerin aksine, bu benzersiz kaplama formülü grafiti çıkarma sonrası kalan ”Gölge” etkisini neredeyse tamamen ortadan kaldırmaktadır, çünkü kaplanan yüzeyi ” Yapışmazlık” ve aşınma dayanıklılığı özelliği sağlaması için tasarlanmıştır.

Nano teknoloji mükemmel ve istikrarlı UV direncinin yanında su ve yağ dayanıklılığı ( hidrofobik ve oleofobik) kalıcı özelliklerini birleştirir. Kaplama grafitiyi yüzeyden çıkarmada kolaylık sağlar ve yüzey tarafından derinlemesine emilmesini engeller. Bir çok durumda grafiti anında yüzeyden aşağı akar ve yapışmaz.Diğer bir özellik ise ”Kendini Temizlemesi”dir, yağmurun yüzeydeki kiri, çamuru, tozu, yağı, kuş pisliklerini ve dahasını temizlemesine yardımcı olmasıdır.

Bu yolla NAG – Nano Anti Grafiti nesnenin estetik görüntüsünü ve temizliğini korur ve uzun süre boyunca yeniliğini korur.  

Ne için tasarlandı?

Duvarlar, yüzeyler, kişisel ya da kamu binaları, heykeller, bahçeler, otoyol duvarları, ve grafiti ve vandalizm görülebilecek diğer tüm yerler.

Anti Grafiti’nin davranışı nasıldır?

Nano Anti Grafiti yüzeyin derinlerine kadar nüfuz eder ve olabilecek en ince nanometrik boyutta koruyu kaplamayı sağlar.

Nano Anti Grafiti bir ”mühürleyici” olarak tanımlanamaz çünkü davranışı gereği tamamen yüzeyi doldurmaz ve kapatmaz, fakat kimyasal olarak yapışır ve yüzeydeki en küçük konturları dahi kaplar. Bununla birlikte yüzeyde ”Nefes alan” bir kaplama oluşturulur.

Ürünün Karakteristik özellikleri ve avantajları:

 • ”Gölge” izi bırakmadan grafitinin kolayca yüzeyden temizlenmesini sağlar ve bunu yaparken yüksek basınçlı su ya da su bazlı grafiti temizleme jeli gibi klasik yöntemler yeterli olur. Bunun yanında nesneye zarar verebilecek mekanik ya da güçlü kimyasal temizleyicilere ihtiyaç yoktur.
 • Bu eşsiz Anti Grafiti teknolojisinin kullanılması çok iyi para tasarrufu sağlamasının yanı sıra çok uzun süre boyunca yüzeye koruma ve dayanıklılık sağlar! Diğer kimyasal maddeler temizleme sonrası hemen yüzeyi yıpratırlar ve en 2 ya da 3 temizleme sonrası yüzeyin yenilenmesini gerektirirler.
 • Güçlü ” Yapışmazlık” etkisi kirleticilerin derinlemesine yüzeye işlemesine izin vermez. Pazarda mevcut diğer maddeler kullanıldığında, temizleme sonrası bir ”Gölge” etkisi yüzeyde kalır ve neredeyse grafitinin kendisi kadar çirkin bir görüntü oluşturur!
 • ” yağmur yardımı ile ”kendini temizleme” özelliği yüzeyi kir, tortu, is ve dahasından oluşan lekelerden uzak tutar ve yüzeyin temiz kalmasını sağlar. 50 bara kadar sıradan su püskürtülmesi kuş pisliklerini bile temizlemekte yeterli olacaktır.
 • Renksiz ve kokusuzdur, yüzeyin yapısını, dokusunu, rengini ve doğasını değiştirmez.
 • İstikrarlı UV dayanıklılığı yüksek çevre sıcaklıklarına karşı mükemmel direnç gösterir. Mevcut diğer ürünler özellikle güneş ışığı ve radyasyona maruz kaldıklarında zarar görür ve yok olur.
 • Çimento, kireç taşı, mermer, granit, renkli duvar, bloklar ve dahası gibi özellikle mineral yüzeyli emiciler için uygundur.
 • Rutubetli ve/ya da deniz kenarı alanları için de uygundur.
 • Periyodik devamlı kullanım bahsedilen özellikleri güçlendirir ve kaplı yüzeyde uzun bir süre aşınma, parçalanma ve kırılmaları  yavaşlatır, bunun yanında rutubetli , bakterisel kirleticiler, küf, mantar, yeşil yosun oluşumunu da yavaşlatır.
 • Soğuk koşullar altında tamamen dayanıklıdır *** Yiyecek bulunan yerler için güvenlidir.
 • Özel ”Nano Kaplama” spreyi ya da standart endüstriyel havasız sistem kullanarak kendi kendine uygulanabilir.
 • Uygulamadan hemen sonra yüzey anında suyu geçirmez hale gelecektir. Temizleme dayanıklılığı 24 saat sonra etkin hale gelir.

Metrekareye çok az miktarlarla, düşük maliyetlerde inanılmaz sonuçlar! 
Kaplama: Yüzeyin emicilik ve yapısına bağlı olarak 17—25 metrekare/litre
Uygulama Yöntemi:

 1. Yüzeyi iyice temizleyin ve temiz su ile kir ya da tozu çıkarın ( rutubetli yüzeye püskürtülmesi mümkün olsa dahi, yine de kuru bir yüzeye püskürtülmesi önerilmektedir).
 2. Yüzey iyice nemlenene kadar dikkatlice püskürtün. Ekonomik ve tam püskürtme kullanımı için Nano Kaplama Spreyi ya da standart endüstriyel (havasız) sprey kullanın.
 3. Tamamen kuruduktan sonra yüzey dokunmak için hazır hale gelir. Tam dayanıklılık uygulamadan 24 saat sonra aktifleşir.
 4. Uygulamadan sonra 24 içinde yağmura maruz bırakmayın

Paketleme:

1 litre; 4 litre; 20 litre

Kataloğ’u indirmek için tıklayınız…

MSDS İndirmek için Tıklayın…

404 Not Found.
404 Not Found.