404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found. Nano Grout NR - Bfi Jaha Solar 404 Not Found.

Nano Grout NR

Nano Grout NR

 

Toz + nano-metrik sıvı parçacıkları küfü, çatlamayı, dökülmeyi engeller ve kolay temizleme sağlar.
Nano Grout NR Nedir?Yüksek kalite seçilmiş malzemelerin karışımı olan ve küfü, çatlakları dökülmeyi, su geçirmezliği sayesinde önleyen eşsiz bir ürün olarak akrilik derz tozuna karıştırılmış nano-metrik sıvı içeren yenilikçi bir teknolojidir.
Teknolojisi nedir?Konsantre nano parçacıklar içeren sıvı malzemeyi , kaplamayı yapacak toz ile karıştırılır ki burada tozdaki her bir zerreyi dahi kaplayan nano parçacıklar oluşur. Bu şekilde, birleştirilmiş karışım hidrofobik bir malzeme oluşturur, bu malzeme istikrarlı ve karumalıdır. Su geçirmez ve yenilikçi özelliklere sahiptir.Nano Grout NR görünmez ve ultra-ince bir kaplama sağlar ( su ve yağ (oleofobik) geçirmezliği (hidrofobik) olan, su bazlıi kokusuz, doğal ve çözeltisiz nanometrik incelikte).

Nano Grout NR mükemmel güneş korumasıyla UV korumalı bir karışımdır. Kiri ve çeşitli kirleticileri, emilim engelleme özelliği ile kolayca temizlemeye ve çıkarmaya imkan tanır.NR kalıcı ”Kırılma” nın eşsiz özelliğine sahiptir. Rengi etkilemez veya değiştirmez ve seramik/porselen duvar aya da yer döşemesini etkilemeden yapışacağı yeri bilir.

NR su geçirmezlik konusunda oldukça uzun süreli muhteşem bir özelliğe sahiptir. Çatı, balkon ve dış cephe gibi dış kaplamalarda kendi kendini temizleme özelliği vardır.Yağmuru doğal bir temizleyici haline getirir, önemli ölçüde aşınmaya ve çatlamaya karşı dayanıklılık kazandırır, bunların yanında pas, kir, küf gibi lekere karşı da dayanıklıdır.

Bu yolla NR yüzeyin yapısını uzun süreler boyunca ilk günkü özellikleriyle korumaya devam eder.

Elde edilen sonuçlar

Nano Grout NR’nin eşsiz ”nefes alma” özelliği etkisi karışımı bir ” tek yönlü vana” haline getirir ve bu da su girişini veya emilimini engeller. Bu yolla, esnek olmayan ve suyu altında hapsederek buharlaşmayı engelleyen epoksi derzin neden olduğu zararın aksine, hapsolmuş nem salınır ve küf, yosun, rutubet engellenmiş olur.

Hangi amaçla tasarlandı?

Her iki ürün de hem iç hem dış kullanım içindir
Nano Grout NR

Daire içlerinde kullanılması önerilir, banyoların, tuvaletlerin, küvetlerin, lavaboların ve duşların ( siyahlaşan silikon yerine) çevresinde ve oturma odası gibi yerlerde.
Nano Grout NR premium

Sert çalışma koşulları altında olan yerler, bina kaplamalarında, güneş balkonlarında, kiremitli çatılarda, yüzme havuzu çevresinde, saunalarda, çöp odalarında, mutfaklarda, restoranlarda, deniz çevresinde ve derz uygulanan tüm dış yerlerde kullanılması önerilir.

Metrekare başına çok az malzeme ile inanılmaz düşük maliyetler!

Kaplama ve uygulama zamanı:

Normal bir derz için oda sıcaklığı, genişliği ve derinliğine bağlıdır.

Uygulama

Sıradan uygulama.

Temizlik kalıntıları

Normal derz uygulamasının aynısı.

Hazırlama yöntemi
Nano Grout NR

a) tozu uygun bir kaba dökünüz

b) Şişeyi ağzına kadar su ile doldurunuz.

c) Şişenin içindekini karışıma dökün ve istenilen yapı elde edilene kadar karıştırınız. Gerekirse su eklenebilir.
Nano Grout NR premium

a) tozu uygun bir kaba dökünüz

b) Şişeyi ağzına kadar su ile doldurunuz.

c) Şişenin içindekini karışıma dökün ve istenilen yapı elde edilene kadar karıştırınız. Gerekirse su eklenebilir.
Paketleme

Nano Grout NR:  1 kg + 80 ml nano sıvı. Normal paketleme 6 adet.

Nano Grout NR premium:  1 kg + 250 ml nano sıvı. Normal paketleme: 6 adet.

Sevkiyat ve depolama

Orijinal kutusunda, kapalı şekilde, kapalı alanda 3 – 30 derece sıcaklıkta 2 yıla kadar dayanır.

Kataloğ’u indirmek için tıklayınız…

404 Not Found.
404 Not Found.