404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found. Nano Stone ST-1 - Bfi Jaha Solar 404 Not Found.

Nano Stone ST-1

Nano-Stone ST-1

Nano-Stone nedir :
Nano-Stone kaplaması doğal ve çevre dostu, görünmez ve ultra ince (nanometrik boyutta) su ve yağ geçirmez (hidrofobik ve oleofobik), emici yüzeyler için tasarlanmış su bazlı bir kaplamadır.Kaplama benzersiz ”nefes alma” özelliği ile yüzeyin rengini ve doğasını etkilemez ve su geçirmezliğin uzun ömrü sayesinde rutubet ve su emilimini engeller.Kendi kendini temizleme özelliği ( Işık görmesi yeterlidir) istikrarlı UV dayanıklılığı sayesinde aşınmalara ve parçalanmalara karşı mükemmel bir koruma sağlar. İse, çamura, toza ve küfe karşı dayanıklıdır. Bu sayede Nano-Stone ST kaplamış olduğu yüzeyi ilk günkü gibi korur ve muhafaza ederek ömrünü uzatır.
** Nano-Stone ST-1 İsrail Standartlar Enstitüsü tarafından ayrıca Almanya’da bağımsız bir laboratuvar tarafından, su geçirmezlik, UV istikrarı ve dayanıklılığı konusunda, ek olarak kapladığı yüzeyin hava geçirgenliği ” Nefes alması”  test edilmiş ve onaylanmıştır.
Ne için tasarlandı ?Her çeşit beton- blok/düz/yumuşatılmış/yüzey, lağım boruları, çatı kaplama, tuğla aralarına ( epoksi olmayan) , binaların iç/dış mineral kaplamalarına, köprülere, tünellere, mozaik zeminlere ve dekor zeminlere, dokulu ya da pürüzsüz duvarlara, kireç bloklara, kumtaşlarına ve kuma, çatı kiremitlerine, granit döşemelere, Kudüs taşına, Hebron mermerine, granite, çakıl taşlarına, birleşik taşlara, çimento levhaya, çömleklere, ve herhangi bir gözenekli mineral yüzeye uygulanabilir.
Nano-Stone Nasıl işler ?Nano-Stone ST yüzeydeki en küçük deliklere, çatlaklara nüfuz ederek 20 – 100 nm gibi oldukça ince bir kaplama sağlar.

Nano-Stone ST yüzeyleri doldurup tıkamadığı için aslında bir ” Dolgu maddesi ” olarak tanımlanamaz, fakat kimyasal olarak yüzeydeki muhtemel konturlara dahi yapışıp kaplar. Bu özellik birincil karakteristiğini uzun süre korumak için oldukça önemlidir ve anahtar rolünü üstlenir. Bu buluş nanoteknoloji ürünlerine yeni yetenekler kazandırıyor ve günümüzde hiç bir kaplama maddesinde olmayan mükemmel özellikleri beraberinde getiriyor!

Kaplama sonrası elde edilen sonuçlar:

Yüzek ”tek yönlü bir vana” haline geliyor – dıştan içe doğru, hidrofobik su geçirmezlik rutubeti ve emilimi engelleyerek küf ve mantar oluşumunu ortadan kaldırıyor- ve içten dışa doğru, havanın ”süzülme” hareketi oluşuyor ve nem yüzeyin/binanın dışına doğru oluşuyor. Böylece tutulan nem dışarı salınıyor ve iç duvarlarda ve tavanda küf ve mantar önlenmiş oluyor, bu da kabarmaları ve lekelerin önünü kesiyor.
Oldukça az miktarda kullanımın yeterli olacağından Metrekare başına oldukça uygun   fiyatlarla inanılmaz sonuçlar! 
Tipik Özellikler ve Koruma Avantajları:

 • Çatlakların ve deliklerin içine dahi nüfuz eder.
 • Kaplı yüzeyin çok uzun bir süre aşınmasını, parçalanmasını ve dökülmesini engellemeye yardımcı olur, ayrıca nem, deniz ve tuz nemliliği, bakteriolojikal kirlenme, is, küf, mantar ve dahası gibi zorlu koşullarda dahi koruma sağlar.
 • Yapışmama ve kir tutmama özellikleri kolay temizlemeye olanak sağlar.
 • Temizlik için kimyasal tasarrufu sağlar.
 • Sıra dışı istikrarlı UV dayanıklılığı ve yüksek çevre sıcaklıklarına karşı yüksek direnç. Silikon, yağ ve florokarbon bazlı diğer ürünler kısa zaman içinde güneş ışığında parçalanır ve kaybolur.
 • Yiyecekleri muhafaza ettiğiniz yer için güvenlidir ve sağlığa zararlı değildir.
 • Çözücü madde içermez ve kokusuzdur. PH – 12.5. derecesine kadar kimyasal olarak dayanıklıdır.
 • Çevre sıcaklığında sertleşir ve uygulama esnasında ek bir enerjiye ya da yapay bir UV işlemine gerek duymaz!
 • Kolay ve basit uygulama:  A) Kendin Yap. yüzey tamamen ıslanıp ya da tamamen kaplanana kadar özel Nano – Stone ST spreyi ile püskürtün. B) Endüstriyel Standart hava basıncı ile kullanılır.
 • Yüzey, kuruduktan sonra anında su tutmamaya başlar. Temizleme işlemi 24 saatten sonra yapılmalıdır.

Kaplama Kabiliyeti:

7- 40 metrekare/litre Yüzeyin emişi, çeşidi ve dokuusna bağlı olarak ortalama 30 metrekare/litredir.
Saklama Koşulları:

 • Orijinal kapalı kutuda , 2 yıla kadar raf ömrü vardır.
 • Saklama sıcaklığı kapalı alanda 3 – 30 santigrat derecedir.

Paketleme:

250ml Sprey; 900ml Sprey; 4 litrelik ve 20 litrelik bidonlarda.
Açıklamalar:

♦ Verilen tüm veriler, İsrail’deki ve yurtdışındaki şirketin bilgi ve tecrübelerinden en iyi şekilde faydalanmakla birlikte, müşteri, ürünü uygulamaya başlamadan önce, istenen yüzey üzerinde test etme yükümlülüğünden muaf değildir.  Şirket, kaplamaya yönelik herhangi bir yüzey için ön test ve kullanılabilirlik hizmetleri sağlamamaktadır.

Kataloğ’u indirmek için tıklayınız…

MSDS bilgilerini indirmek için tıklayın…

404 Not Found.
404 Not Found.