404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found.404 Not Found. Telefon,Tablet,Ekran Koruma - Bfi Jaha Solar 404 Not Found.

Telefon,Tablet,Ekran Koruma

Bulldog Shield Telefon, Tablet ve Ekran KorumaBULLDOG SHIELD

Nano Çiziklere karşı koruma & Toz tutmaz
Ti-9H sertlik
Kaplama:
Mükemmel fiziksel ve mekanik güçte görünmez koruma kalkanı oluşturan eşsiz Si-Ti hibrit çapraz-bağ biçiminde geliştirilmiş özel ve yenilikçi Nano-metrik kaplama, yüzeyin ışık ve dokunma geçirgenliğini etkilemeden çatlaklardan ve çiziklerden birinci sınıf kalitede koruma sağlamak için tasarlanmıştır.
Tüm standart çiziklerden etkilenmez, bu biçim yüzey aşınmasını büyük ölçüde azaltır. Bir çok cam ve plastik yüzeylere güçlü bir koruma sağlamanın yanı sıra, bu kaplama yüzeylerin şeffaflıklarını uzun yıllar boyu korur.

Kaplama yüzeye eşsiz özellikler sağlar: yüzeyi hidrofobik ( Su tutmaz) ve oleofobik ( yağ tutmaz) yapar: çok güçlü fiziksel bir koruma sağlar : antistatikliği sayesinde mükemmel derecede toz tutunmasını azaltır: yağmur esnasında kendini temizleme özelliği vardır ve bu temizlemeyi kolaylaştırır: aşınmaya karşı ( deniz şartları da dahil), grafitiye karşı, bulanıklığa karşı ürün yüzeyini uzun süreler boyunca korur ve mükemmel bir buz tutmazlık sağlar.
Kaplama dokunmatik kalitesini düşürmez ve ekranın keskinliğini ve görünürlüğünü arttırır
Uygulamalar:
Askeri ve Sivil uygulamalar;
Cep telefonları ve bilgisayar ekranları, tablet bilgisayarlar, televizyonlar,… vb. için
Uçak parçaları ve uçuş araçları için ;
Kamera korumaları, alış-veriş merkezleri camları, mutfaklarda cam ve trabzanlar , evler ve yüzme havuzları için;
Anti-grafiti – Herhangi bir iz ya da ”gölge” lekesi bırakmadan kolay temizlik;
Endüstriyel cam ve plastik yüzeyler için;
Buz ve kar tutmaz, ağırlığı düşürür, ışık geçirgenliğini arttırır.
Paketleme:
Kendin Uygula paket: 5ml. (1 – 2 cep telefonu koruması sağlar)
Laboratuarlar için profesyonel paket: 6 * 15ml ( 24 uygulama süngeri ve 12 mikrofiber bez içerir).
Endüstriyel paket: 0.5, 1 ve 5 litre paket.
Ürün özellikleri:
Seyreltme: gerekmez – ürün kullanıma hazırdır;
Kuruma/sertleşme mekanizması: doğal, herhangi bir dış uygulama gerekmez. Fakat, kuruma süresi ER lambaları ile ya da 60’C derecede sıcak hava sistemleri ile , %50 – 70 nem ortamında hızlandırılabilir;
Parlaklık seviyesi: Tam geçirgenlik.
Uygulama:
Derinlemesine temizlik için CW – 101 ya da mikrofiber bez kullanın.
5 – 6 damla BULLDOG SHIELD’i süngere damlatınız ve doğrusal olarak çizgiler halinde aynı yöne doğru sürünüz, baskı uygulamayınız.
İlk sertleşme için 1 – 1.5 dakika bekleyiniz .
Dikkat: Verilen bu süreden daha uzun beklemeyiniz, çünkü kaplama temizlemek için çok sert hale gelir.
Kalıntıları temizlemek ve yüzeyi pürüzsüzleştirmek için , kaliteli bir mikrofiber bez kullanın ve dairesel hareketlerle baskı uygulamadan tamamen parlayana kadar temizleyin.

İkinci kaplama için – 4. ve 7. adımları izleyin.
Dikkat: İkinci kaplama ilk kaplama uygulandıktan sonra 5 dakikadan daha uzun süre geçmeden uygulanmalıdır. Eğer 5 dakikayı aşarsanız ikinci kaplamayı uygulamayın. Bu durumda koruma azalacaktır.
Dokunmak için kuruma zamanı: İkinci kaplamayı uyguladıktan 1 saat sonra. Tam sertleşme: 48 saat sonra Son sertleşme ve çizilme testi: 72 saat sonra;
Araç gereçler ve çalışma alanı sadece beyaz alkol ile temizlenmelidir ve ürünler tamamen kuruduktan sonra temizlenmelidir.
Ürün hakkında – Kilit özellikler:
Mükemmel aşınma dayanıklılığı:
Her kaplama için 15 – 25 mikron inceliğinde Si – Ti tabanlı hibrit ürün çapraz yapı tasarımı, endüstride görülmemiş derecede yüksek kalitede dayanıklılık sağlar.
Sonuç: (1) diğer organik ya da kerosen bazlı kaplama özelliklerinin aksine, bu kaplama UVB ve UVA güneş ışınlarından, aşınmadan ve atmosferik oksijenlenmeden etkilenmez, hatta pas ve tuz gibi uçucu parçacıklardan dahi koruma sağlar; (2) Bu kaplama, bir kaç içinde kaybolan diğer kaplamalarla kıyaslandığında yüzeyin yeni gibi kalmasını ve uzun süre parlaklığını korumasına yardımcı olur.
Uyarılar ve Notlar:
– Talimatları iyi şekilde okuyun ve anlayın
Uygulama koruma teçhizatı kullanın.
Ses/hoparlör deliklerine uygulamayın.
Ateşten ve çocuklardan uzak tutun;
Havalandırmalı alanlarda uygulayın;
Herhangi bir kaçağı ya da damlamayı hemen temizleyin;

Yutma ya da gözle temas durumunda , bolca su kullanarak yıkayın ve hemen bir sağlık kuruluşuna gidin;
Elbiseye dökülmesi durumunda, hemen elbiseyi çıkartın ve vücudunuzu su ve sabunla yıkayın ;

Kataloğ’u indirmek için tıklayınız…

Msds Bilgilerini indirmek için tıklayın…
404 Not Found.
404 Not Found.